TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

JULES PANSU

 

Jules Pansu - francuska, wielopokoleniowa firma istnieje od 1878 roku i jest światowym liderem w branży gobelinowej. Słynie z wysokiej jakości wyrobów 100% made in France, wśród których dominują:  

  • gobeliny / arrasy - klasyczne i nowoczesne, a także będące replikami dzieł wielkich artystów 
  • poduszki dekoracyjne, poduszki gobelinowe o niepowtarzalnym wzornictwie
  • ozdobne serwety, obrusy i bieżniki gobelinowe
  • styloww tkaniny

Wyroby Pansu są produkowane w tradycyjnej manufakturze we Francji (zakupionej w XIX wieku przez założyciela firmy), w której niegdyś powstawały pałacowe arrasy na zamówienie monarchów i książąt. Wytwarzane są według klasycznych metod i zgodnie z najwyższymi standardami. Z firmą Pansu od lat związani są znakomici specjaliści w tej branży – projektanci, styliści oraz mistrzowie tkactwa i alchemicy kolorów – którzy z pasją i pieczołowitością tworzą te unikalne przedmioty. W konsekwencji powstają dekoracje najwyższej jakości, o wysokiej wartości estetycznej i artystycznej, których piękno i wartość nie przemijają nigdy.  Jules Pansu uhonorowano złotym medalem "Best Craftsmen in France". 

 

Jules Pansu w hotelach i restauracjach

JULES PANSU - Galeria 4