SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

JULES PANSU

 

Jules Pansu - francuska, wielopokoleniowa firma istnieje od 1878 roku i jest światowym liderem w branży gobelinowej. Słynie z wysokiej jakości wyrobów 100% made in France, wśród których dominują:  

  • gobeliny / arrasy - klasyczne i nowoczesne, a także będące replikami dzieł wielkich artystów 
  • poduszki dekoracyjne, poduszki gobelinowe o niepowtarzalnym wzornictwie
  • ozdobne serwety, obrusy i bieżniki gobelinowe
  • stylowe dywany 

Wyroby Pansu są produkowane w tradycyjnej manufakturze we Francji (zakupionej w XIX wieku przez założyciela firmy), w której niegdyś powstawały pałacowe arrasy na zamówienie monarchów i książąt. Wytwarzane są według klasycznych metod i zgodnie z najwyższymi standardami. Z firmą Pansu od lat związani są znakomici specjaliści w tej branży – projektanci, styliści oraz mistrzowie tkactwa i alchemicy kolorów – którzy z pasją i pieczołowitością tworzą te unikalne przedmioty. W konsekwencji powstają dekoracje najwyższej jakości, o wysokiej wartości estetycznej i artystycznej, których piękno i wartość nie przemijają nigdy.  Jules Pansu uhonorowano złotym medalem "Best Craftsmen in France".