PREZENTY ŚWIĄTECZNE -30%
DEKORACJA ŁÓŻKA -25%
ZAKUPY ŚWIĄTECZNE

 

Szanowni Państwo! 

W związku ze zmianą organizacji pracy u zagranicznych producentów i opóźnieniach w dostawach zapraszamy Państwa do składania zamówień i kupowania prezentów już teraz. Życzymy dobrych wyborów i udanych zakupów! 

Lux Trade Poland      

JULES PANSU

 

Jules Pansu - francuska, wielopokoleniowa firma istnieje od 1878 roku i jest światowym liderem w branży gobelinowej. Słynie z wysokiej jakości wyrobów 100% made in France, wśród których dominują:  

  • gobeliny / arrasy - klasyczne i nowoczesne, a także będące replikami dzieł wielkich artystów 
  • poduszki dekoracyjne, poduszki gobelinowe o niepowtarzalnym wzornictwie
  • ozdobne serwety, obrusy i bieżniki gobelinowe
  • stylowe dywany 

Wyroby Pansu są produkowane w tradycyjnej manufakturze we Francji (zakupionej w XIX wieku przez założyciela firmy), w której niegdyś powstawały pałacowe arrasy na zamówienie monarchów i książąt. Wytwarzane są według klasycznych metod i zgodnie z najwyższymi standardami. Z firmą Pansu od lat związani są znakomici specjaliści w tej branży – projektanci, styliści oraz mistrzowie tkactwa i alchemicy kolorów – którzy z pasją i pieczołowitością tworzą te unikalne przedmioty. W konsekwencji powstają dekoracje najwyższej jakości, o wysokiej wartości estetycznej i artystycznej, których piękno i wartość nie przemijają nigdy.  Jules Pansu uhonorowano złotym medalem "Best Craftsmen in France".