TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

kołdry bambusowe

Kołdry bambusowe Hefel to w pełni naturalne produkty najwyższej jakości. Mają wyjątkowe właściwości antyalergiczne, antybakteryjne, regulujące temperaturę. Są idealne dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

Bambus to zadziwiająca i wyjątkowa roślina. Rośnie nieprawdopodobnie szybko, a jego uprawa nie wymaga stosowania pestycydów. W bezpiecznym procesie powstaje w 100% naturalne włókno bambusowe, z którego produkowane są oferowane przez nas bambusowe kołdry. Poza naturalnością ich ogromną zaletą są nieprzeciętne właściwości antybakteryjne. 70% bakterii w kontakcie z włókniną bambusową ginie, a antybakteryjne parametry zachowane są nawet po 50 praniach. Kołdra z bambusa nie powoduje żadnych alergii i jest nie tylko bezpieczna, ale wręcz wskazana dla alergików oraz osób z problemami skóry, choć zaleca się ją nie tylko im. Włókno bambusowe jest niebywale przewiewne, zapewnia świetną wentylację, oddycha, zaś jego higroskopijne cechy sprawiają, że łatwo absorbuje wilgoć i odparowuje jej nadmiar. Kołdra bambusowa zapobiega zatem przegrzaniu, czy nieprzyjemnemu uczuciu "zlania potem" po przebudzeniu. Podczas ciepłych nocy wypełniająca ją dzianina bambusowa jest chłodniejsza od powietrza zazwyczaj o 1-2 stopnie.

 

Ekspert radzi: Dla alergika, osoby z wrażliwą, podrażnioną lub chorą skórą właściwym wyborem jest kołdra bambusowa. Kołdra z wypełnieniem sztucznym (często nazywana antyalergiczną) z wielu powodów wcale nie jest dobrym rozwiązaniem, m.in. jonizuje dodatnio, co ma niekorzystny wpływa na samopoczucie i zdrowie człowieka. Jeżeli poszukują Państwo kołdry o właściwościach zbliżonych do bambusa, ale chcą, by była nieco lżejsza i bardziej puszysta, sugerowana jest kołdra Hefel Maize z wypełnieniem kukurydzianym.