TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

GRACCIOZA

 

 

 Graccioza

 

Graccioza to portugalska marka tworząca ekskluzywne tekstylia łazienkowe. Oferuje niezwykle miękkie i luksusowe ręczniki, dywany łazienkowe, a ponadto szlafroki, ręczniki plażowe i inne drobne akcesoria łazienkowe potrzebne nam w życiu codziennym. Wszystkie  produkowane są w manufakturze Graccioza w Portugalii z najszlachetniejszych włókien, takich jak egipska bawełna GIZA. 

Finezja, wyrafinowanie, elegancja, minimalizm i dobry smak - to trzeba powiedzieć, by najlepiej określić kolekcje Graccioza. By w pełni podkreślić walory produktów Graccioza trzeba podkreślić również najwyższą jakość oraz wyjątkową trwałość. Wszystko jest tutaj przemyślane i dopracowane w szczegółach - od fazy projektu, poprzez materiały i wykonanie.  

dostawa gratis 

Graccioza, z siedzibą w Portugalii, od pierwszego dnia dążyła do produkcji najlepszych na świecie tekstyliów łazienkowych. W 1975 roku firma rozpoczęłą produkcję dywaników łazienkowych, wprowadzając innowacje w zakresie projektowania i technik produkcji. Wkrótce produkty Graccioza stały się znane na całym świecie ze swojej najwyższej jakości, miękkości i trwałości. 

Przez kolejne lata Graccioza stale się rozwijała i poszerzała swoją ofertę produktów, wzbogacając kolekcję o ręczniki, szlafroki i maty łazienkowe. Celem i priorytetem organizacji przemysłowej Graccioza od początku była i jest produkcja luksusowych elementów łazienkowych dla najbardziej wymagających Klientów.

Wraz z pojawieniem się w przemyśle tekstylnym innowacyjnego, naturalnego Tencelu idąca z duchem czasu Graccioza rozpoczęła kolejną specjalizację - tkanie dywanów z Tencel'u o właściwościach nie do przecenienia.  

Obecnie Graccioza jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie marek oferujących tekstylia łazienkowe i kąpielowe na rynku luksusowym. Produkty Graccioza Premium osiągnęły wyjątkowy poziom reputacji i rozszerzyły się na cały świat, będąc obecnymi w najbardziej prestiżowych domach towarowych i punktach sprzedaży na całym świecie.