SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

pościel hotelowa

Szanowni Państwo!

Niektórzy z Państwa, zwłaszcza bywający w ekskluzywnych i butikowych hotelach - głównie zagranicą - pytają nas o naprawdę dobrej klasy pościel hotelową, gdyż w takiej czują się najlepiej. Rozumiemy to doskonale. W ofercie naszej znajduje się luksusowa pościel przeznaczona do użytkowania w obiektach, która z powodzeniem sprawdzi się również w Państwa domowych sypialniach. Jest ona w pełni naturalna, wykonana w 100% z bawełny czesanej w satynowym splocie. Tkanina jest jednak mocniejsza, merceryzowana, odporna na gotowanie (można ją prać w 95) i silniejsze środki piorące. Jednocześnie pościel ta zachowuje elegancki wygląd i dobry styl. Posiada certyfikaty TUVRheinland, ISO 9001:2008, OEKO-TEX Standard 100.

Na indywidualne życzenie istnieje możliwość wykonanania tego typu pościeli w pożądanych przez Państwa rozmiarach. W celu wyceny prosimy o kontakt z nami e-mail: biuro@luxtradepoland.com.pl