SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

SCION LIVING

 

Czym byłby świat bez lisków i jeży? Na pewno mniej barwną rzeczywistością bez marki Scion Living. Pan Lisek - Mr Fox i Jeżyk - Scion są jej przewodnim motywem. 

Marka Scion Living pojawiła się na rynku w 2012 roku i od razu go podbiła stając się hitem przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży oraz osób preferujących nowoczesny styl życia. Spełniła tym samym swoje założenie kształtując nową modę i wypełniła lukę odpowiadając na zapotrzebowanie na świeży, energetyczny produkt. Pierwsza kolekcja Mr. Fox ze spektakularnym Panem Liskiem szybko stała się kultowym projektem dekady. Następnie pojawił się przyjaciel Pana Fox'a - ancymonek i psota Jeżyk Spike. Linia Scion to także kolorowe wzory japońskie i fantazyjne motywy zaczerpnięte z natury w miejskim trendzie.   

Lux Trade Poland oferuje szeroki wachlarz tekstyliów Scion Living: pościel, ręczniki, dywaniki łazienkowe, poduszki dekoracyjne, narzuty. Dzieci i młodzi Klienci kochają charakterystyczny styl Scion Living.