TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

pościel jedwabna

 

Ekskluzywna pościel jedwabna Seidenweber - 100% made in Germany - to luksus w najczystszej postaci. Szlachetnie lśniący, naturalny jedwab jest niezrównany w swojej elegancji. Prawdziwa jedwabna pościel przenosi nas na inny poziom snu, zmienia sypialnię w istną oazę relaksu, dostarcza nieprzeciętnych wrażeń. Jedwab działa korzystnie na skórę, koi system nerwowy, jest antyalergiczny, nie kumuluje roztoczy, ma właściwości higroskopijne i termoregulacyjne, jest wskazany dla osób z artretyzmem. 

Pościel jedwabna jest szyta na miarę Państwa indywidualne zamówienie i nie podlega zwrotom - prosimy o przemyślane zakupy.

Zapraszam do negocjowania cen!

W trosce o Państwa pościel do wysyłki jedwabnej pościeli dołączamy prezent - profesjonalny płyn do prania jedwabiu rekomendowany przez przez firmę Seidenweber.   

Możliwa sprzedaż ratalna (imoje raty) oraz odroczona płatność Buy Now Pay Later.  

 Dostawa zawsze gratis. 

W każdej bieliźniarce winna znaleźć się pościel jedwabna. Delektowanie się naturalnym, szlachetnym jedwabiem jest bowiem wielką przyjemnością. Nasza skóra, ciało i zmysły reagują na jedwab wyjątkowo pozytywnie, co w pełni potwierdza przyjazność jedwabnych tkanin. Jedwab daje szczególne uczucie ukojenia, wyciszenia, relaksu. Pościel jedwabna zatem idealnie nadaje się, aby spędzić w niej kilka godzin każdej nocy. Śpiąc w pościeli jedwabnej nasze ciało pozostanie suche, co wpłynie na komfort. Przy okazji mamy też szansę zadbać nieco o zdrowie - jedwab sprzyja bowiem łagodzeniu objawów związanych z artretyzmem. Poszewki jedwabne wskazane są dla osób z problemami skóry, gdyż jedwab posiada właściwiości antybakteryjne. Jedwab to też silny bodziec - w pozytywnym znaczeniu. 

Proponowana w Lux Trade Poland pościel jedwabna to wyrób najwyższej klasy pochodzący od światowego lidera w tej dziedzinie - niemieckiej firmy Seidenweber istniejącej od ponad 100 lat. Tkalnia jedwabiu Seidenweber dysponuje szerokim parkiem maszynowym, w tym najnowocześniejszymi maszynami tkackimi żakardowymi. Cały proces przetworzenia jedwabiu, aż do uzyskani konkretnej pościeli, odbywa się w zakładach wytwórczych Seidenweber w Nemczech. Wszystko to przekłada się na najwyższą, spektakularną jakość produktu oraz szeroki wachlarz proponowanych wzorów i kolorów. Warto wiedzieć, że w stałej kolekcji Seidenweber dostępna jest także pościel jedwabna zupełnie gładka, bez jakichkolwiek motywów. Każdy jest w stanie wydobyć z palety Seidenweber idealną pościel jedwabną dla siebie. Pościel jedwabna od Seidenweber to zapowiedź innego wymiaru snu.