TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

WSPÓŁPRACA

Lux Trade Poland jest w Polsce bezpośrednim i wyłącznym przedstawicielem kilku renomowanych marek europejskich: HEFEL, JULES PANSU, SYLVIE THIRIEZ, BLANC DES VOSGES, SANDERSON, SCION LIVING, VENT DU SUD, PASOTTI. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową, zaopatruje inne sklepy, współpracuje z architektami. W bogatej ofercie znajdują się m.in.: ekskluzywna pościel, haftowana pościel francuska, luksusowe kołdry i poduszki, podkłady na materac, gobelinypoduszki dekoracyjne, koce i pledy, narzuty na łóżka, obrusy, ręczniki i szlafroki, luksusowe parasole Pasotti, szaliki kaszmirowe - w najlepszym stylu i gatunku. 

Zapraszamy do współpracy sklepy tekstylne, salony z wyposażeniem wnętrz, galerie, sklepy internetowe, hotele i restauracje, projektantów i architektów wnętrz. 

 

Kontakt:

nr tel.: 606 77 55 33

e-mail: biuro@luxtradepoland.com.pl