PREZENTY ŚWIĄTECZNE -30%
DEKORACJA ŁÓŻKA -25%
ZAKUPY ŚWIĄTECZNE

 

Szanowni Państwo! 

W związku ze zmianą organizacji pracy u zagranicznych producentów i opóźnieniach w dostawach zapraszamy Państwa do składania zamówień i kupowania prezentów już teraz. Życzymy dobrych wyborów i udanych zakupów! 

Lux Trade Poland      

kołdry jedwabne

Luksusowe kołdry jedwabne wypełnione najwyższej jakości jedwabiem - niezwykle lekkie, wspaniałe dla skóry i lepszego samopoczucia, zapewniają prawdziwie zmysłowe wrażenia.

Kołdry jedwabne są polecane wszystkim, którzy nie lubią się przegrzewać. Doskonale regulują temperaturę ciała, mają właściwości oddychające i higroskopijne. Nadto jedwab koi system nerwowy, a zatem otulanie się naturalnym, czystym, najwyższej jakości jedwabiem zapewni spokojny, błogi i wypoczywający sen. Warto mieć też na uwadze, że jedwab posiada właściwości przeciwstarzeniowe, a to dzięki zawartości białek odpowiedzialnych w ciele człowieka za sprężystość i elastyczność. Jedwab to także naturalny afrodyzjak. Kołdry jedwabne to znakomity wybór dla Klientów ceniących luksus i komfort oraz preferujących produkty naturalne i prozdrowotne.