TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

BRUN DE VIAN TIRAN

 

Brun de Vian-Tiran - pierwsza francuska manufaktura szlachetnych włókien od 1808 r., autentyczny luksus. 

Brun de Vian Tiran to mistrz naturalnych, wysokogatunkowych, przytulnych tekstyliów znad rzeki Sorgue. Od ponad dwóch stuleci w słynnej, rodzinnej manufakturze Brun de Vian-Tiran powstają wyjątkowe wyroby według tradycyjnego know-how. Zgodnie z filozofią marki wszystkie wytwarzane są z najwyższej próby wełen, wśród  których dominują kaszmir, alpaka i wełna wielbłądzia, a także z czystego jedwabiu. Łącząc zamiłowanie do włókien naturalnych i pasję do ich sztuki mistrzowie włókiennictwa Brun de Vian-Tiran z wielką starannością wybierają najpiękniejsze i najcenniejsze włókna z Francji i całego świata przetwarzając je z poszanowaniem naturalnego pochodzenia i zachowując pełnię ich naturalnych właściwości. 

Firma Brun de Vian-Tiran otrzymała nagrodę dla Najpiękniejszej Firmy Rodzinnej na Świecie. Nagroda ta przyznawana jest rodzinnym przedsiębiorstwom, znanym ze swojej tradycji, dobrych praktyk i doskonałości produktów; nacisk kładzie się również na przekazywanie z pokolenia na pokolenie wyjątkowego know-how, a ponadto na etykę i ekologiczną odpowiedzialność oraz ciągłą politykę innowacji. Otrzymując tę nagrodę, Brun de Vian-Tiran zdobył uznanie dla 215 lat wysiłków 8 pokoleń.

Kolekcja Brun de Vian Tiran jest dedykowana Klientom poszukującym pierwszorzędnych przedmiotów tekstylnych najwyższej jakości i 100% made in France. 

produkty na zamówienie, dostawa gratis