TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

SYLVIE THIRIEZ

 

Sylvie  Thiriez - kultowa marka francuska, którą pokochał świat. Specjalizuje się w wyszukanych, jedynych w swoim rodzaju, ozdobnych tekstyliach domowych takich jak: pościel, koce i pledy, narzuty na łóżka, ręczniki i szlafroki. Jak oceniają Klienci - "Sylvie Thiriez to marka inna od innych". Nie bez powodu. Wyróżnikiem Sylvie Thiriez jest niepowtarzalne wzornictwo, urzekające hafty i ozdobne aplikacje, a także imponująca harmonia barw. W kreacjach Sylvie Thiriez dominuje tematyka związana ze środowiskiem naturalnym - z górami, lasem, morzem, sielską łąką - ale dostępne są również kolekcje klasyczne i proste. Na bogatą ofertę Sylvie Thiriez składają się m.in.: pościel (pościel haftowana, pościel gładka, perkalowa, pościel lniana), ręczniki, szlafroki i dywaniki łazienkowe, stylowe koce, pledy i narzuty na łóżka oraz poduszki dekoracyjne, obrusy, tekstylia kuchenne, bajkowe tekstylia dla dzieci. W każdej stylizacji Sylvie Thiriez kryją się niezwykła pasja i talent jej twórców - od fazy projektu aż po wykończenie. Odkryj najnowszą kolekcję Sylvie Thiriez.