TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

ANNE DE SOLENE

Piękna, pełna wdzięku Paryżanka Anne de Solene jest uosobieniem francuskiej elegancji, tradycji i wyrafinowania. Od ponad 50 lat marka jest liderem w świecie wysokiej jakości tekstyliów domowych, wśród których dominuje luksusowa pościel. Słynie z wyjątkowości i wykwintności projektów oraz wzorowej jakości. Marka wypracowała swój nieprzeciętny, wyjątkowy i rozpoznawalny styl, który zachwyca wielbicieli luksusu i dobrego stylu. Pełne finezji kreacje Anne de Solene urzekają ponadczasowym wzornictwem, najwyższą jakością szlachetnych tkanin, harmonią barw i wyjątkowo starannym wykonaniem. Już od pierwszego spojrzenia chcemy, by "Anne de Solene" znalazła się w naszym domu. 

Bielizna pościelowa i kąpielowa Anne de Solene posiada certyfikaty Oeko-Tex, co oznacza, że jej produkty są kontrolowane na każdym etapie produkcji i są bezpieczne.