SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

ANNE DE SOLENE

Piękna, pełna wdzięku Paryżanka Anne de Solene jest uosobieniem francuskiej elegancji, tradycji i wyrafinowania. Od ponad 50 lat marka jest liderem w świecie wysokiej jakości tekstyliów domowych, wśród których dominuje luksusowa pościel. Słynie z wyjątkowości i wykwintności projektów oraz wzorowej jakości. Marka wypracowała swój nieprzeciętny, wyjątkowy i rozpoznawalny styl, który zachwyca wielbicieli luksusu i dobrego stylu. Pełne finezji kreacje Anne de Solene urzekają ponadczasowym wzornictwem, najwyższą jakością szlachetnych tkanin, harmonią barw i wyjątkowo starannym wykonaniem. Już od pierwszego spojrzenia chcemy, by "Anne de Solene" znalazła się w naszym domu. 

Bielizna pościelowa i kąpielowa Anne de Solene posiada certyfikaty Oeko-Tex, co oznacza, że jej produkty są kontrolowane na każdym etapie produkcji i są bezpieczne.