TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

HEFEL

 

Hefel - luksusowe kołdry i poduszki, podkłady na materac, jedwabista pościel z Tencel'u. 

Hefel to austriacka firma z tradycją, której korzenie sięgają początków ubiegłego stulecia. Jest czołowym i jednym z najbardziej utytułowanych producentów tekstyliów do sypialni, tj. kołdry, poduszki, pościel. Hefel nie zadowala się produkcją zgodną z obowiązującymi trendami - Hefel sam wyznacza trendy. Zawsze o krok wyprzedza konkurentów w innowacyjności, wykorzystywaniu najnowszych osiągnięć technologii, w stosowaniu najlepszej jakości materiałów i surowców pochodzących z ekologicznych, odnawialnych upraw. W rezultacie powstają naturalne, prozdrowotne i komfortowe produkty tekstylne do sypialni - kołdry, poduszki, pościel, podkłady na materac - zapewniające regeneracyjny sen; uzupełnieniem kolekcji Hefel są kaszmirowe pledy.   

Tylko najlepsze jest naprawdę dobre dla Hefel. Toteż wyroby Hefel - od fazy projektu aż po wykończenie, powstają w manufakturach Hefel i z własnych, czystych materiałów i surowców, co gwarantuje ich doskonałą, ponadprzeciętną jakość. Włókna surowców są przetwarzane za pomocą środków mechanicznych, bez użycia chemii i z dużą ilością powietrza, aby stworzyć bardzo drobne warstwy materiału o optymalnej puszystości. 

Kołdry Hefel mają specjalny rodzaj pikowania zapewniający wyjątkowe właściwości zatrzymywania ciepła - ciepło jest gromadzone w kieszeniach powietrznych wypełniających kołdry. Dzięki swej spiralnej formie włókna wypełniające kołdry zawierają dużą ilość pęcherzyków powietrza, które ogrzewają się pod wpływem temperatury organizmu i stwarzają wrażenie przytulnego, przyjemnego ciepła. Jednocześnie wyjątkowa zdolność kołdry Hefel do aktywnego oddychania sprawia, że powietrze może swobodnie krążyć, co zapewnia rewitalizację i świeżość bez utraty ciepła. Materiały i surowce wykorzystywane przez Hefel to przede wszystkim: znakomita bawełna organiczna o miękkości aksamitu, wielokrotnie nagradzany naturalny Tencel (regulujący temperaturę i wilgotność), włókna bambusa i kukurydzy z ekologicznych upraw, bio len, płatki drewna sosnowego, szlachetny kaszmir z Himalajów, najlepsza wełna wielbłąda z Mongolii, najdelikatniejszy jedwab z Chin, czysta wełna Merino, wyselekcjonowany puch z białych gęsi i z kaczek.

Produkty i materiały Hefel są przygotowywane z myślą o alergikach. Posiadają lcertyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo dla zdrowia i skóry człowieka, brak substancji szkodliwych, certyfikaty ekologiczne, świadectwo GOTS (Global Organic Textile Standard) dla bawełny organicznej. Wytwarzany przez firmę Hefel Tencel z celulozy drzewnej został uhonorowany Europejską Nagrodą Środowiska.