TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

SANDERSON

 

Sanderson to jedna z najważniejszych marek w historii Wielkiej Brytanii. Założona w 1860 roku przez Artura Sandersona jest niczym biblioteka stylów. Pierwotnie słynęła z eleganckich tapet we francuskiej stylistyce, czym zyskała znamienitych zwolenników. Stopniowo do asortymentu dołączano luksusowe tekstylia do zdobienia wnętrz, w tym do sypialni. Sanderson oznacza dziś trwałą jakość, ponadczasowy szyk, typowo angielskie wzornictwo, dworskość i dystynkcję. Najpiękniejsze kreacje tapet i tkanin Sanderson są inspiracją dla linii eleganckiej pościeli. Luksusowa, satynowa pościel Sanderson to bogactwo i subtelność klasycznych wzorów, zwłaszcza kwiatowych, z nutką współczesnych akcentów.

Wyroby Sanderson doceniła i wprowadziła do swoich posiadłości brytyjska rodzina królewska. W 1923 roku Sanderson zyskał miano "Royal Warrant", co zaświadcza, że dostarcza dobra do królewskich wnętrz.

Lux Trade Poland posiada wyłączność na produkty pościelowe Sanderson w Polsce; dostarcza do Klientów Prywatnych, zaopatruje sklepy internetowe i tradycyjne.