TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

DOSTAWA GRATIS

Szanowni Państwo!

Lux Trade Poland reprezentuje w Polsce renomowanych, europejskich producentów tekstyliów, mi.n.: Jules Pansu, HEFEL, Blanc des Vosges, Sylvie Thiriez.  Główne kategorie oferowanych produktów to: luksusowe kołdry i poduszki, ekskluzywna pościel, francuska pościel haftowana, gobeliny, poduszki dekoracyjne, eleganckie obrusy, ręczniki i szlafroki, luksusowe parasole Pasotti, ekskluzywne prezenty. 

Dostawa jest zawsze gratis. Przesyłki są realizowane za pośrednictwem firm kurierskich DHL i UPS. Klienci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z dostawą bez względu na formę płatności (dostawa jest gratis - zarówno w przypadku płatności realizowanej tradycyjnym przelewem na konto bankowe, jak i w przypadku płatności gotówką kurierowi przy dostawie).

Lux Trade Poland nie wymaga i nie prowadzi rejestracji. Państwa dane są użyte jedynie w celach niezbędnych do zrealizowania zamówienia i dostawy. 

Dziękujemy, że wybrali Państwo butik Lux Trade Poland. Życzymy udanych  zakupów!

Bezpieczne zakupy - SSL, RODO 

Zakupy w sklepie luxtradepoland.com.pl są bezpieczne. W trosce o poufność przesyłanych danych i zgodnie z zaleceniami stosowany jest protokół SSL (SSL to zabezpieczenie pozwalające na zakodowanie danych Klienta przesyłanych do sklepu internetowego i gwarantujące bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną). Lux Trade Poland ma wdrożoną procedurę i dopełnia obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO).

Lux Trade Poland stosuje Kodeks Dobrych Praktyk. Wszystkich Kupujących uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności (warunkiem złożenia skutecznego zamówienia jest akceptacja i potwierdzenie zapoznania się z tymi dokumentami).