TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

pościel Seidenweber

Ekskluzywna pościel jedwabna Seiden to luksus w najczystszej postaci. Szlachetnie lśniący, naturalny jedwab jest niezrównany w swojej elegancji. Najlepsza jedwabna pościel przenosi nas na inny poziom snu, zmienia sypialnię w istną oazę relaksu, dostarcza szczególnych doznań. Jedwab działa korzystnie na skórę, koi system nerwowy, jest antyalergiczny, nie kumuluje roztoczy, ma właściwości higroskopijne i termoregulacyjne, jest wskazany dla osób z artretyzmem. Wyprodukowana w manufakturze Seidenweber pościel jedwabna jest 100% made in Germany.

Pościel jedwabna Seidenweber jest szyta na Państwa indywidualne zamówienie. Prosimy zatem o przemyślane zakupy.

W trosce o Państwa zakupy do wysyłki jedwabnej pościeli dołączamy prezent od Lux Trade Poland - profesjonalny płyn do prania jedwabiu rekomendowany przez przez firmę Seidenweber.