PREZENTY ŚWIĄTECZNE -30%
DEKORACJA ŁÓŻKA -25%
ZAKUPY ŚWIĄTECZNE

 

Szanowni Państwo! 

W związku ze zmianą organizacji pracy u zagranicznych producentów i opóźnieniach w dostawach zapraszamy Państwa do składania zamówień i kupowania prezentów już teraz. Życzymy dobrych wyborów i udanych zakupów! 

Lux Trade Poland      

kołdry z wełny wielbłąda

Kołdry z wełny wielbłąda są cenione za wyjątkowe właściwości termoregulacyjne, higroskopijne, oddychające. Wełna wielbłądzia działa niczym "naturalna klimatyzacja" i utrzymuje temperaturę ciała na stałym poziomie nie dopuszczając do przegrzania lub do wychłodzenia. Kołdry z wełny wielbłądziej są wrogie dla roztoczy i bezpieczne dla alergików.  

 

Czy wiesz, że kołdry wełniane z wielbłąda są nie tylko komfortowe, ale mają też pozytywny wpływ na człowieka? Mogą pomóc przy problemach reumatycznych, kostnych i stawowych, w stanach zapalnych mięśni i ścięgien, nerwobólach, zaburzeniach krążenia. Warto dodać, że wełna wielbłądzia zobojętnia jony dodatnie, których nadmiar jest szkodliwy dla zdrowia. Jest też higieniczna i nie pochłania zapachów. Produkowane w Austrii przez firmę Hefel kołdry Camel to najwyższa jakość w segmencie kołdry z wełny wielbłądziej.