SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

BLANC DES VOSGES

 

Połączenie tradycji i nowoczesności - to najlepsze określenie marki Blanc Des Vosges.  

Usytuowana w sercu francuskich Wogezów firma i manufaktura Blanc Des Vosges od blisko 200 lat z pasją wytwarza naturalne, wyrafinowane tekstylia do wnętrz, wśród których dominuje pościel ekskluzywna. W ciągu długiej historii marka Blanc des Vosges wykreowała własny, niepowtarzalny i rozpoznawalny styl. W kolekcji znajdujemy pościel zarówno klasyczną, w stonowanych odcieniach, jak i nowoczesną w wyraźnej i odważnej kolorystyce. Każda stylizacja BDV to indywidualna opowieść inspirowana naturą, egzotyczną podróżą lub modnym stylem miejskim, imponująca harmonią form i zintensyfikowana grą barw. Dostępna jest pościel satynowa, w tym pościel o żakardowym splocie, pościel perkalowa, pościel bawełniana, pościel lniana. Wiele pościeli jest z gatunku "easy-care", co ułatwia ich pielęgnację. 

Na uwagę zasługują pledy i narzuty na łóżka Blanc des Vosges wytwarzane ze szlachetnych surowców, w tym luksusowe pledy i narzuty kaszmirowe, z wełny merynosa, czy z alpaki. Blanc des Vosges to także bogata kolekcja tekstyliów łazienkowych Spa Nature, dzięki którym łazienka nabiera kolorytu i rozkwita pełnią urody. Wśród nich ręczniki i płaszcze kąpielowe z mięciutkiej mikro-bawełny, efektowne szlafroki, dywaniki łazienkowe. Uzupełnieniem kolekcji tego znakomitego francuskiego wytwórcy są eleganckie obrusy i bieżniki z merceryzowanej bawełny żakardowej - idealne na stoły, ławy, stoliki kawowe.   

Blanc des Vosges posiada prestiżowe certyfikaty, np. Vosges Terre Textile (chronione oznaczenie będące potwierdzeniem autentycznej, zgodnej z tradycją produkcji na terenie Wogezów). Jest laureatem nagrody Enterprise du Patrimoine Vivant przyznawanej przez Ministerstwo Gospodarki, Przemysłu i Zatrudnienia za doskonałość rzemiosła w tradycyjnym duchu. Potwierdzeniem jakości jest także znak Fabrication Francaise Depuis 1843 - produkowane we Francji od 1843 r.

      epv           logo VTT RVB               Logo Fabrication Française