TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

BLANC DES VOSGES

 

Połączenie tradycji i nowoczesności - to najlepsze określenie marki Blanc Des Vosges.  

Usytuowana w sercu francuskich Wogezów firma i manufaktura Blanc Des Vosges od blisko 200 lat z pasją wytwarza naturalne, wyrafinowane tekstylia do wnętrz, wśród których dominuje pościel ekskluzywna. W ciągu długiej historii marka Blanc des Vosges wykreowała własny, niepowtarzalny i rozpoznawalny styl. W kolekcji znajdujemy pościel zarówno klasyczną, w stonowanych odcieniach, jak i nowoczesną w wyraźnej i odważnej kolorystyce. Każda stylizacja BDV to indywidualna opowieść inspirowana naturą, egzotyczną podróżą lub modnym stylem miejskim, imponująca harmonią form i zintensyfikowana grą barw. Dostępna jest pościel satynowa, w tym pościel o żakardowym splocie, pościel perkalowa, pościel bawełniana, pościel lniana. Wiele pościeli jest z gatunku "easy-care", co ułatwia ich pielęgnację. 

Na uwagę zasługują pledy i narzuty na łóżka Blanc des Vosges wytwarzane ze szlachetnych surowców, w tym luksusowe pledy i narzuty kaszmirowe, z wełny merynosa, czy z alpaki. Blanc des Vosges to także bogata kolekcja tekstyliów łazienkowych Spa Nature, dzięki którym łazienka nabiera kolorytu i rozkwita pełnią urody. Wśród nich ręczniki i płaszcze kąpielowe z mięciutkiej mikro-bawełny, efektowne szlafroki, dywaniki łazienkowe. Uzupełnieniem kolekcji tego znakomitego francuskiego wytwórcy są eleganckie obrusy i bieżniki z merceryzowanej bawełny żakardowej - idealne na stoły, ławy, stoliki kawowe.   

Blanc des Vosges posiada prestiżowe certyfikaty, np. Vosges Terre Textile (chronione oznaczenie będące potwierdzeniem autentycznej, zgodnej z tradycją produkcji na terenie Wogezów). Jest laureatem nagrody Enterprise du Patrimoine Vivant przyznawanej przez Ministerstwo Gospodarki, Przemysłu i Zatrudnienia za doskonałość rzemiosła w tradycyjnym duchu. Potwierdzeniem jakości jest także znak Fabrication Francaise Depuis 1843 - produkowane we Francji od 1843 r.

      epv           logo VTT RVB               Logo Fabrication Française