PREZENTY ŚWIĄTECZNE -30%
DEKORACJA ŁÓŻKA -25%
ZAKUPY ŚWIĄTECZNE

 

Szanowni Państwo! 

W związku ze zmianą organizacji pracy u zagranicznych producentów i opóźnieniach w dostawach zapraszamy Państwa do składania zamówień i kupowania prezentów już teraz. Życzymy dobrych wyborów i udanych zakupów! 

Lux Trade Poland      

POŚCIEL TENCEL HEFEL

Pościel Tencel renomowanego producenta Hefel to luksusowa i niezwykle komfortowa pościel wykonana z naturalnego włókna Tencel® pochodzenia roślinnego. To kolekcja pościeli dla najbardziej wymagających Klientów, będąca wyrazem ponadczasowej elegancji i synonimem luksusu. Ekskluzywna pościel Tencel Hefel jest ucztą dla oczu, zmysłowym doświadczeniem dla duszy, dobrodziejstwem dla skóry i ciała. Elegancki, finezyjny design na jedwabiście miękkich tkaninach Tencel® zmienia sypialnię w stylową oazę relaksu.  

TENCEL® to włókno celulozowe nowej generacji o znakomitych właściwościach higroskopijnych. Bazę stanowi surowiec naturalny pozyskiwany z drewna, w 100% biodegradowalny. Tkanina Tencel® jest dobrodziejstwem dla wrażliwej i alergicznej skóry. Kombinacja gładkiej powierzchni włókna i doskonałego wchłaniania wilgoci umożliwia skórze oddychanie i zdrowy wygląd. Pościel Tencel działa jak "druga skóra" - chroni przed bakteriami i nadmiarem wilgoci, w pełni zapobiegając rozwojowi bakterii. Firma Hefel za swój szlachetny materiał TENCEL® otrzymała Europejską Nagrodą Środowiska; pościel Hefel z Tencel'u posiada certyfikat jakości tekstyliów przyjaznych środowisku ÖKO-Tex-Standard 100.

dostawa gratis