TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

kołdry puchowe

Proponowane kołdry puchowe to kapitalne produkty wypełnione najwyższej jakości, czystym, selekcjonowanym, delikatnym i wypornym puchem. Są lekkie, miękkie, sprężyste i ciepłe. Wyróżnia je solidne wykonanie z dbałością o detale. Odpowiednie pikowanie i wypełnienie komór zapobiega przemieszczaniu puchu, zapewnia właściwą cyrkulację powietrza oraz pożądane odprowadzanie wilgoci. Kołdry puchowe zostały przygotowane z myślą o alergikach i są dla nich bezpieczne. W ofercie znajdują się lekkie niczym piórko kołdry puchowe letnie, uniwersalne kołdry puchowe całoroczne oraz bardzo ciepłe kołdry puchowe zimowe.

dostawa gratis

Lux Trade Poland posiada w ofercie kołdry puchowe pochodzące od najlepszych, sprawdzonych dostawców europejskich - swoich wieloletnich partnerów. Kołdry te to luksus w najczystszej postaci i bez żadnych kompromisów. Do ich wypełnienia używa się czystego puchu o znakomitych parametrach, dzięki czemu uzyskują one niesamowitą lekkość i wyporność, a jednocześnie są ciepłe. Kołdry Hefel fantastycznie odpowiadają dzisiejszemu zapotrzebowaniu i trendom, by przy zapewnieniu odpowiedniej klasy cieplnej i pożądanych właściwości termicznych uzyskać kołdrę maksymalnie lekką i nie obciążającą. Taka kołdra cudownie układa się do naszego ciała, okala je i otula bez jakiegokolwiek uczucia przytłoczenia. Równomierne wypełnienie komór gwarantuje prawidłowe utrzymanie ciepła oraz zapobiega powstawaniu tzw. zimnych pół. Dodatkowo specjalne wykończenie kołder Hefel bordiurą typu "komfort" działa niczym "uszczelka" zatrzymując ciepło i izolując od dopływu zimna z zewnątrz. Tak przygotowana kołdra puchowa zapewnia przyjemne, odprężające ciepło, dużą wygodę i miły sen. Uznana na świecie firma Hefel szczyci się tym, że używa puchu pozyskiwanego wyłącznie w sposób humanitarny z poszanowaniem zwierząt. Jej dostawcy puchu są nieprzypadkowi i poddawani kontrolom, zaś cały proces jest dokumentowany.  Idealnie dobrane są również tkaniny pokryciowe - szlachetne, puchoszczelne batysty. Cały proces wytworzenia kołder puchowych - począwszy od przetworzenia surowców poprzez etap wytworzenia tkanin, aż do produktu finalnego odbywa się pod jednym dachem - w zakładach Hefel na terenie austriackiej wsi. Kołdry puchowe Hefel to najwyższa jakość przy całkowitym respektowaniu wymogów związanych z ochroną środowiska i zwierząt. Posiadają cenne certyfikaty (m.in. Nomite, RDS, GOTS) potwierdzające ich jakość oraz bezpieczeństwo i rekomendację dla alergików i osób wrażliwych na roztocza. Gwarancją unikalnej jakości jest też znak Made in Austria.   

W ofercie posiadamy kołdry z puchu gęsiego, w tym z gęsi mazurskich, z puchu kaczego, w tym z pirenejskich kaczek moulard hodowanych na wolnym wybiegu, kołdry ze srebrnego puchu dzikich kaczek, a także najdroższe kołdry świata - z niezwykle cennego puchu edredonów. 

Ekskluzywne kołdry puchowe dobrze wykonane i z użyciem wysokiej jakości puchu są jak najbardziej trwałe. Właściwie pielęgnowane mogą nam służyć naprawdę wiele lat. Stosując się do kilku prostych zasad można przedłużyć żywotność kołder oraz utrzymać ich nienaganny wygląd.

 

Ekspert radzi: Istotne dla kołdry jest jej regularne strzepywanie. Od czasu do czasu warto kołdrę przewietrzyć. W przypadku czyszczenia należy postępować zgodnie z instrukcją producenta widniejącą na metce produktu. Do prania kołder w pralce zaleca się łagodne detergenty (najlepiej mleczne lub mydlane) i w niedużych ilościach. Nie wolno używać zmiękczających płynów do płukania - kołdrę należy płukać wyłącznie w czystej wodzie. Suszenie winno odbywać się w suszarce automatycznej (zawsze osobno, bez innych rzeczy) lub w stanie rozwieszonym w naturalnej pokojowej temperaturze; można też z powodzeniem pozwolić kołdrze wysychać na zewnątrz, na dworze, na powietrzu.