kołdry puchowe

Proponowane Państwu kołdry puchowe to kapitalne produkty wypełnione najwyższej jakości, czystym, selekcjonowanym, delikatnym i wypornym puchem. Są lekkie, miękkie, sprężyste i ciepłe. Wyróżnia je również solidne wykonanie z dbałością o detale. Właściwe pikowanie i wypełnienie komór zapobiega przemieszczaniu puchu, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie wilgoci. Kołdry zostały przygotowane z myślą o alergikach i są dla nich bezpieczne. W ofercie znajdują się lekkie niczym piórko kołdry letnie, uniwersalne kołdry całoroczne oraz bardzo ciepłe kołdry zimowe.

dostawa gratis

Lux Trade Poland posiada w ofercie kołdry puchowe pochodzące od najlepszych, sprawdzonych dostawców europejskich - swoich wieloletnich partnerów. Kołdry te to luksus w najczystszej postaci i bez żadnych kompromisów. Do ich wypełnienia używa się czystego puchu o znakomitych parametrach, dzięki czemu uzyskują one niesamitą lekkość i wyporność, ajednocześnie są ciepłe. Kołdry Hefel fantastycznie odpowiadają dzisiejszemu zapotrzebowaniu i trendom, by przy zapewnieniu odpowiedniej klasy cieplnej i pożądanych właciwości termicznych uzyskać kołdrę maksymalnie lekką i nie obciążającą. Taka kołdra cudownie układa się do naszego ciała, okala je i otula bez jakiegokolwiek uczucia przytłoczenia. Równomierne wypełnienie komór gwarantuje prawidłowe utrzymanie ciepła oraz zapobiega powstawaniu tzw. zimnych pół. Dodatkowo specjalne wykończenie kołder Hefel bordiurą typu "komfort" działa niczym "uszczelka" zatrzymując ciepło i izolując od dopływu zimna z zewnątrz. Tak przygotowana kołdra puchowa zapewnia przyjemne, odprężające ciepło, dużą wygodę i miły sen. Uznana na świecie firma Hefel szczyci się tym, że używa puchu pozyskiwanego wyłącznie w spoób humanitarny z posznowaniem zwierząt. Jej dostawcy puchu są nieprzypadkowi i poddawani kontrolom, zaś cały proces jest dokumentowany.  Idealnie dobrane są również tkaniny pokryciowe - szlachetne, puchoszczelne batysty. Cały proces wytworzenia kołder puchowych - począwszy od przetworzenia surowców poprzez etap wytworzenia tkanin, aż do produktu finalnego odbywa się pod jednym dachem - w zakładach Hefel na terenie austrackiej wsi. Kołdry puchowe Hefel to najwyższa jakość przy całkowitym respektowaniu wymogów związanych z ochroną środowiska i zwierząt. Posiadają cenne certyfikaty (m.in. Nomite, RDS, GOTS) potwierdzające ich jakość oraz bezpieczeństwo i rekomendację dla alergików i osób wrażliwych na roztocza. Gwarancją unikalnej jakości jest też znak Made in Austria.   

W ofercie posiadamy kołdry z puchu gęsiego, w tym z gęsi mazurskich, z puchu kaczego, w tym z pirenejskich kaczek moulard hodowanych na wolnym wybiegu, kołdry ze srebrnego puchu dzikich kaczek, a także najdroższe kołdry świata - z niezwykle cennego puchu edredonów. 

Ekskluzywne kołdry puchowe dobrze wykonane i z użyciem wysokiej jakości puchu są jak najbardziej trwałe. Właściwie pielęgnowane mogą nam służyć naprawdę wiele lat. Stosując się do kilku prostych zasad można przedłużyć żywotność kołder oraz utrzymać ich nienaganny wygląd.

Ekspert radzi: Istotne jest zaścielanie i strzepywanie kołdry. Od czasu do czasu warto kołdrę wietrzyć. W przypadku czyszczenia należy postępować zgodnie z instrukcją producenta widniejącą na metce. Do prania kołder w pralce zaleca się używanie łagodnych detergentów (najlepiej mlecznych lub mydlanych) i w niedużych ilościach. Nie wolno używać zmiękczających płynów do płukania - kołdrę trzeba płukać w czystej wodzie po prostu. Suszenie winno odbywać się w suszarce automatycznej (zawsze osobno) lub w stanie rozwieszonym w naturalnej temperaturze, ale równie dobrze kołdra może z powodzeniem wysychać na powietrzu.