TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

SEIDENWEBER

 

Jedwab i pościel jedwabna to wielka pasja Seidenweber. Pasja z miłości do jedwabiu realizowana w najlepszym stylu już od prawie 100 lat.

W firmie Seidenweber z wielką dbałością o szczegóły przetwarza się naturalny jedwab do postaci ekskluzywnych tkanin, z których powstają wspaniałe, niezwykłej klasy i urody produkty sypialniane. Gwarantują one nieprzeciętne wrażenia zmysłowe, luksus w najczystszej postaci, wyrafinowanie, elegancję, finezję i nieprawdopodobny wdzięk. Pościel z najlepszego jedwabiu, poza wyjątkowymi walorami estetycznymi i jakościowymi, ma również wiele innych zalet. Tkanina jedwabna od Seidenweber ma znakomity wpływ na skórę i samopoczucie. Delikatnie chłodzi i tonizuje ciało, łagodnie obniża ciśnienie, działa kojąco na system nerwowy, odpręża. Co równie cenne, materiał ten posiada zdolności termoregulacji (przez co zapobiega nadmiernej potliwości, czy uczuciu mokrego ciała), a ponadto jest przewiewny, oddycha niczym "druga skóra", jest antyalergiczny, nie kumuluje roztoczy. Jak wiadomo od starożytności jedwab uważany jest za ceniony afrodyzjak. Wytworne wzornictwo, subtelna kolorystyka i najwyższa jakość czynią z pościeli Seidenweber poszukiwany "chef-d'oeuvre". Cóż, blisko 100-letnie doświadczenie zobowiązuje.

Uzupełnieniem kolekcji są wyśmienite, w pełni naturalne i higieniczne poduszki i kołdry. 

Seidenweber - 100% made in Germany

Produkcja Seidenweber GmbH jest certyfikowana zgodnie z normami DIN EN ISO 9001 i DIN EN ISO 14001.