TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

kołdry kaszmirowe

Kołdry kaszmirowe dostępne w Lux Trade Poland to luksusowe ciepło i nieprzeciętne wrażenia zmysłowe. Pochodzą od najlepszych, ściśle wyselekcjonowanych producentów - Hefel (Austria), Brun de Vian-Tiran (Francja). Kołdry te są wykonane z najbardziej cennego runa kóz kaszmirskich. Posiadają wspaniałe warunki termiczne (ciepło, ale bez uczucia przegrzania) oraz regulujące wilgotność. Sen  z kołdrą kaszmirową zapewnia tzw. efekt "suchego łóżka" oraz przyjemne odczucie suchego ciała. Kołdry 100% kaszmirowe to propozycja dla Klienta oczekującego błogiego luksusu w najczystszej, naturalnej postaci. 

Kołdra kaszmirowa to luksus w czystej postaci. I nieprawdopodobny komfort. Jest idealna na każdą porę roku. Kaszmir przyjemnie otula ciało, daje wyjątkowo miłe uczucie ciepła, ale nie przegrzania i ukojenia. Kołdra kaszmirowa wypełniona w 100% prawdziwym nie musi być ciężka i gruba, by spełniła swoją funkcję nawet w zimie. Już niewielka ilość wypełnienia wystarcza bowiem, by kołdra kaszmirowa sprawdziła się w czasie zimowej pory roku.

Kołdra kaszmirowa odpowiada na wszystkie potrzeby i jest dedykowana wszystkim - zarówno tym osobom, które nie tolerują zbyt intensywnego ciepła, jak również osobom zmagającym się z uczuciem zimna, potrzebującym szczególnego dogrzania podczas snu. Poza właściwościami termoregulacyjnymi kaszmir znakomicie reguluje również wilgotność. 

Kołdry kaszmirowe dostępne w Lux Trade Poland pochodzą od wyselekcjonowanych, najlepszych producentów europejskich i wszystkie są tworzone w Europie. Są lekkie i bardzo wygodne. Wszystkie kołdry pakowane są w eleganckie walizeczki, dzięki czemu nadają się na prezenty. Kołdra kaszmirowa idealnie nadaje się na przykład na prezent ślubny, rocznicowy, czy dla rodziców. Kołdry kaszmirowe są uwielbiane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Zmieniają sypialnię w istną oazę przyjemności i relaksu. Kołdra kaszmirowa to obietnica odprężenia i wypoczynku po całym dniu.