pościel lniana

Prowadzą Państwo intensywny tryb życia? Nie przepadają za prasowaniem lub nie mają na to zbyt dużo czasu? Kochają Państwo naturalne produkty i niebanalny szyk? Nasza pościel lniana jest idealna dla Państwa. Wykonano ją ze specjalnego gatunku lnu zmiękczanego tradycyjną metodą stone-washed. Tkanina jest w pełni naturalna, miękka, przewiewna, odprowadza wilgoć z ciała. Ponadto posiada wszystkie dobroczynne właściwości lnu - jest antybakteryjna, antyalergiczna, antystatyczna, higroskopijna, oddycha niczym druga skóra. Ma nieco swobodny, niezobowiązujący chrakter. Jest łatwa w pielęgnacji i nie wymaga prasowania - wystarczy ją prać i można cieszyć się jej zaletami każdej nocy!   

dostawa gratis

Poczciwy len w zupełnie nowej odsłonie może już dzisiaj trafić do Państwa sypialni. Proponowana przez nas pościel lniana jest wykonana ze szczególnego rodzaju lnu stone-washed. Został on zmiękczony tak, by powstała miękka, lekko gnieciona tkanina. Taka pościel nie wymaga prasowania, a pomimo to rozłożona na łóżku zawsze dobrze się prezentuje. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój czas. Pościel z lnu zmiękczanego uwielbiają alergicy, osoby z problemami skóry oraz wszyscy, którzy stawiają na komfort, miękkość, świeżość i przewiewność, a ponadto odpowiada im swobodny styl.    

Dobra pościel z lnu to zakup na lata - tkanina lniana jest znacznie bardziej trwała i wytrzymała od innych tkanin. Najcenniejsze i warte podkreślenia są jednak właściwości lnu mające wpływ na higienę oraz zdrowie człowieka:

  • len posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybicze, co ma szczególne znaczenie w środowisku sypialnianym 
  • len jest antybakteryjny , a także pomocny w leczeniu alergii, chorób skórnych, egzem
  • len bywa pomocny w leczeniu stanów zapalnych oraz niektórych problemów neurologicznych, łagodzi gorączkę, jest wskazany dla osób zagrożonych odleźynami
  • otuleni tkaninami lnianymi pocimy się znacznie mniej, a ponadto len ma fantastyczną zdolnośc pochłaniania i odprowadzania wilgoci  
  • len koi i pozytywnie wpływa na nastrój

Sen w pościeli lnianej lub choćby z domieszką lnu jest przyjemny i zdrowy.