SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

pościel lniana

Proponowana pościel lniana jest wykonana ze specjalnego gatunku lnu stone-washed zmiękczanego tradycyjną metodą. Tkanina jest w pełni naturalna, miękka, lekka, przewiewna, odprowadza wilgoć z ciała, delikatnie chłodzi i daje uczucie ukojenia. Ponadto posiada wszystkie dobroczynne właściwości lnu - jest antybakteryjna, antyalergiczna, antystatyczna, higroskopijna, oddycha niczym druga skóra. Ma nieco swobodny, nonszalancki charakter i jest wyjątkowo łatwa w pielęgnacji.  

dostawa gratis

Poczciwy len w zupełnie nowej odsłonie może już dzisiaj trafić do Państwa sypialni. Proponowana przez nas pościel lniana jest wykonana ze szczególnego rodzaju lnu stone-washed. Został on zmiękczony tak, by powstała miękka, lekko gnieciona tkanina. Taka pościel nie wymaga prasowania, a pomimo to zawsze dobrze się prezentuje. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój czas. Pościel z lnu zmiękczanego uwielbiają alergicy, osoby z problemami skóry oraz wszyscy, którzy stawiają na komfort, miękkość, świeżość i przewiewność, a ponadto odpowiada im swobodny styl.    

Dobra pościel z lnu to zakup na lata - tkanina lniana jest znacznie bardziej trwała i wytrzymała od innych tkanin. Najcenniejsze i warte podkreślenia są jednak właściwości lnu mające wpływ na higienę oraz zdrowie :

  • len posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, co ma szczególne znaczenie w środowisku sypialnianym 
  • len jest antybakteryjny , a także pomocny w leczeniu alergii, chorób skórnych, egzem
  • len bywa pomocny w leczeniu stanów zapalnych oraz niektórych problemów neurologicznych, łagodzi gorączkę, jest wskazany dla osób zagrożonych odleżynami
  • otuleni tkaninami lnianymi pocimy się znacznie mniej, a ponadto len ma fantastyczną zdolność pochłaniania i odprowadzania wilgoci  
  • len koi i pozytywnie wpływa na nastrój

Sen w pościeli lnianej lub choćby z domieszką lnu jest przyjemny, kojący i zdrowy.