SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

pościel Curt Bauer

Pościel Curt Bauer to swobodna, klasyczna elegancja w szlachetnym żakardowym wydaniu, ubrana w doskonałą niemiecką jakość. Od ponad 130 lat, w manufakturze Curt Bauer na terenie Niemiec, powstają wyśmienite, eleganckie pościele adamaszkowe oraz obrusy - wszystkie pierwszej klasy. Do produkcji pościeli Curt Bauer używa najwyższej jakości egipskiej bawełny satynowej w żakardowym splocie adamaszkowym, nadającym jej wyrafinowanego szyku, zaś ponadczasowe wzornictwo w różnych kombinacjach kolorystycznych czyni tę pościel przystającą do każdego typu wnętrz. 

Co istotne, pościel Curt Bauer posiada certyfikaty zgodne z normą DIN EN ISO 9001 potwierdzające wysoką i sprawdzoną jakość oraz pieczęć jakości przyjaznych środowisku tekstyliów ÖKO-Tex-Standard 100.

Produkty na zamówienie. Aktualny czas realizacji zamówień : 3 - 6 tygodni 

dostawa gratis 

Pościel Curt Bauer jest wykonywana ze szlachetnej mako-bawełny, czyli z doskonałej jakości bawełny egipskiej o długim, wyczesanym włosie. Sam materiał jest jest solidny i wytrzymały, zaś satynowy splot nadaje mu lekkości i zwiewności. Finezyjny design marki Bauer na tak wyrafinowanej tkaninie prezentuje się niezwykle elegancko. Sypialnia ubrana w pierwszej klasy ekskluzywną pościel o czarownych wzorach i pięknych kolorach zmienia się w oazę relaksu, dostarcza przyjemnych wrażeń, służy odprężeniu i sprzyja wypoczynkowi.