TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

LUKSUSOWE KOŁDRY I PODUSZKI HEFEL

Luksusowe kołdry i poduszki dostępne w Lux Trade Poland to gwarancja najwyższej jakości, naturalności, komfortu, pięknego wykonania, 100% made in Europe. Znamienite, europejskie manufaktury - austriacka Hefel, francuska Brin de Vian-Tiran, niemiecka Seidenweber - dostarczające dla Lux Trade Poland mogą poszczycić się wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem w branży. Korzystając z najnowszych technologii oraz stosując najlepsze surowce, powstają naturalne, prozdrowotne produkty do komfortowego i regeneracyjnego snu: kołdrypoduszki, podkłady na materacekskluzywną pościel.  Z dumą prezentujemy i rekomendujemy to, co najlepsze w świecie kołder od HEFEL (Austria), Brun de Vian-Tiran (Francja), Seidenweber (Niemcy).  

Dbaj z nami o strefę snu - dobry sen to zdrowie!

dostawa gratis