SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

GOBELINY ARRASY JULES PANSU

Kolebką gobelinów jest Francja. Do Państwa wnętrz proponujemy oryginalne gobeliny tradycyjnej manufaktury francuskiej Jules Pansu - uznawanej za jedną z najlepszych światowych pracowni tkackich, dwukrotnego zdobywcy złotego medalu "Best Craftsmen in France". W bogatej kolekcji Jules Pansu znajdują się zarówno gobeliny klasyczne, będące kopiami dzieł zdobiących średniowieczne zamki i pałace, jak i gobeliny w stylu nowoczesnym, a także  kopie obrazów wielkich malarzyFrancuskie gobeliny Jules Pansu są wyśmienitymi dekoracjami w najlepszym stylu i gatunku. Idealnie komponują się we wnętrzach, wnoszą prestiż i niepowtarzalny klimat, nadają wyrafinowanej elegancji. Są doskonałe jako wyszukany prezent. Gobeliny Jules Pansu to przedmioty o wysokiej wartości artystycznej - ich wartość i piękno nie przemijają nigdy. Przedmioty na zamówienie. Planowana wysyłka: 10-14 dni.

Gobeliny są wykonywane i dostarczane na indywidualne zamówienie Klienta i nie podlegają zwrotom.  

*Każdy gobelin jest wykonywany indywidualnie, w związku  z czym wymiary gobelinów niekiedy mogą minimalnie różnić się od wskazanych standardowo podanych wymiarów do +/- 3%.  

dostawa zawsze gratis