TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

PODUSZKI DEKORACYJNE PODUSZKI GOBELINOWE

 

Poduszki dekoracyjne i poduszki gobelinowe paryskiej marki Jules Pansu są niczym obrazy utkane z nici. Wytwarzane są w 100% w tradycyjnym atelier we Francji według klasycznych technik i zgodnie z najwyższymi standardami. W kolekcji proponujemy poduszki o wzornictwie klasycznym i nowoczesnym, a także repliki dzieł wielkich artystów, np. Picasso, Miro. Wszystkie idealnie zdobią wnętrza, wnoszą prestiż i wyjątkowy klimat, nadają wyrafinowanej elegancji. Korzenie Jules Pansu sięgają XIX wieku. Firma Jules Pansu jest uhonorowana prestiżową nagrodą - złotym medalem "Best Craftsmen in France". 

Realizacja zamówienia trwa zazwyczaj około 2 tygodni.

dostawa zawsze gratis

Poduszki dekoracyjne Jules Pansu odmieniły już niejedno wnętrze i nadały mu wyjątkowego charakteru. Niepowtarzalne wzory i piękne kolory ubrane w doskonałą jakość są niezastąpionym elementem zdobiącym kanapę, fotel, łóżko. Bogata kolekcja odpowiada na mnogość trendów w wyposażaniu i dekorowaniu czyniąc je przystającymi do każdego typu wnętrza. W szerokim zbiorze dostępne są poduszki zarówno w stylu klasycznym, jak i tradycyjnym, a także oparte na twórczości wielkich artystów. Znajdujemy tu wzory historyczne, prezentujące motywy i scenki rodzajowe z okresu średniowiecza - typowe dla rozwoju sztuki arrasowej - oraz z innych epok, wątki napoleońskie, bogate desenie kwiatowe, motywy zwierzęce itp. Na uwagę zasługują prestiżowe poduszki nawiązujące do dzieł wielkich malarzy będące niczym obrazy utkane z nici. W porozumieniu z Muzeum Pabla Picasso powstała niezwykle efektowna galeria poduszek Picasso prezentująca różne etapy malarstwa tego twórcy. W paryskim atelier na tapiserię przeniesione zostały obrazy takich mistrzów pędzla jak Miro, czy Kandinsky. Koneserzy impresjonizmu odnajdą twórczość wielkiego Monet'a. Kobiecością skąpaną w kwiatach nieprzerwanie zachwyca Alfons Mucha, toteż nie mogło go zabraknąć w znamienitej kolekcji. Uznaniem cieszą się również artyści współcześni młodego pokolenia. Aurore Hetier, zainspirowana podróżami do Chin, Peru i Amazonii, zapoczątkowała cykl nowoczesnych wzorów obrazujących piękną i dziką naturę. Podobnie Emilio Roba w charakterystyczny już dla siebie fotograficzny sposób oddaje w sztuce gobelinowej zmysłową tajemnicę natury. 

Wachlarz wyrobów Jules Pansu to niesamowita różnorodność stylistyczna, tematyczna i kolorystyczna. To coś więcej niż dekoracja - to wyrafinowana sztuka. To wyjątkowa symfonia treści, barwy, jakości i tradycji przełamanej nutką nowoczesności.   

Lux Trade Poland z dumą reprezentuje Jules Pansu w Polsce. Zapraszamy do współpracy sklepy, salony wnętrzarskie, galerie sztuki, Dekoratorów, Projektantów i Architektów.