TKANINY EKSKLUZYWNE
tkaniny.jpg

 

W ofercie Lux Trade Poland ekskluzywne tkaniny francuskie - idealne do kotar, mebli tapicerskich, wyściełania ścian itp. Doskonałe do prywatnych wnętrz, jak i luksusowych hoteli. Francuska jakość, szyk i styl.

 

tel. 606 77 55 33

BEZPIECZNE Płatności
iMoje_508x650.jpg

pobranie, bankowy przelew tradycyjny, szybkie płatności online, imoje, blik, karty płatnicze, raty, gPay, Apple Pay, PayPo, Twisto, Buy Now Pay Later

GOBELINY ARRASY JULES PANSU

 

Kolebką gobelinów jest Francja. Do Państwa wnętrz proponujemy oryginalne gobeliny tradycyjnej manufaktury francuskiej Jules Pansu - uznawanej za jedną z najlepszych światowych pracowni tkackich, dwukrotnego zdobywcy złotego medalu "Best Craftsmen in France". W bogatej kolekcji Jules Pansu znajdują się zarówno gobeliny klasyczne, będące kopiami dzieł zdobiących średniowieczne zamki i pałace, jak i gobeliny w stylu nowoczesnym, a także  kopie obrazów wielkich malarzyFrancuskie gobeliny Jules Pansu są wyśmienitymi dekoracjami w najlepszym stylu i gatunku. Idealnie komponują się we wnętrzach, wnoszą prestiż i niepowtarzalny klimat, nadają wyrafinowanej elegancji. Są doskonałe jako wyszukany prezent. Gobeliny Jules Pansu to przedmioty o wysokiej wartości artystycznej - ich wartość i piękno nie przemijają nigdy. 

Przedmioty na zamówienie. Realizacja zamówienia trwa zazwyczaj około 14 dni.

Gobeliny są wykonywane i dostarczane na indywidualne zamówienie Klienta i nie podlegają zwrotom.  

*za każdym gobelinem kryje się indywidualna praca wytwórcza - w związku  z tym wymiary gobelinów niekiedy mogą minimalnie różnić się od wskazanych standardowo podanych wymiarów do +/- 3%.  

dostawa zawsze gratis