SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

ŚWIECE ZAPACHOWE PERFUMY

Dopełnieniem każdej kreacji jest... zapach. Poodbnie rzecz ma się z domem. Zapach dopełnia całości, tworzy klimat, buduje nastrój, działa na zmysły. Nasza pamięć przechowuje je dłużej niż dźwięki i obrazy. Do Państwa wnętrz proponujemy świece zapachowe i perfumy, które roztaczają niesamowite bukiety zapachowe. Są przemyślanymi kompozycjami ekologicznych olejów i eterycznych esensji roślinnych. Bazujące na naturalnych składnikach, pozbawione barwników i toksyn są bezpieczne dla alergików i astmatyków. Dzięki estetycznym formom i kolorom idealnie wkopomonowują się w otoczenie, zaś eleganckie opakowania czynią je idealnymi propozycjami na upominek.

wkrótce pełna oferta

Dopełnieniem każdej kreacji jest... zapach. Podobnie rzecz ma się z domem. Zapach jest jego nieodzownym elementem. Warto sprawić, by ten panujący w naszym domu był zgodny z naszą osobowością, zachwycał nas i czarował gości. Niezbędnikiem w każdym domu są świece zapachowe oraz perfumy do wnętrz w formie dyfuzorów z patyczkami oraz spray'ów. Ważne, by były naturalne. Te z wyższej półki są osadzane w eleganckim szkle lub innych ozdobnych naczyniach, dzięki czemu można je ustawiać dosłownie wszędzie, również w eksponowanych miejscach. Alchemicy zapachów stworzyli wiele niepowtarzalnych kompozycji. Mogą pachnieć ciepłą szarlotką przywołując na myśł słodkie wspomnienia z dzieciństwa, ciepło rodzinnego ogniska. Mogą być esencją eterycznej, kojącej sosny przenosząc nas tym samym w leśne ostępy. Mogą być odświeżającą werbeną, orzeźwiającą bryzą morską, nostalgiczną jesienną mimozą. Akordy lilaków i jaśminów zapragną z pewnością kilku tonów Chopinowskich, zaś łąkowe kwiaty - wersetu Mickiewicza... Róża zawsze wniesie klasyczną elegancję, gardenia subtelny czar. Od wonii wanilii zrobi się miło, a z kokosa wydobędzie się intensywna egzotyka. Nuty cedru otworzą nam drzwi dostojnego orientu. Melon powieje chłodem. Ylang Ylang zrównoważy emocje. Piżmo i ambra tak ożywią zmysły, że już tylko krok będzie dzielił je od opium... Bawmy się zapachami, eksperymentujmy i cieszmy się nimi. Świat zapachów jest wyśmienity, przebogaty, wyborny i... piękny!