SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

SANDERSON

 

Sanderson to jedna z najważniejszych marek w historii Wielkiej Brytanii. Założona w 1860 roku przez Artura Sandersona jest niczym biblioteka stylów. Pierwotnie słynęła z eleganckich tapet we francuskiej stylistyce, czym zyskała znamienitych zwolenników. Stopniowo do asortymentu dołączano luksusowe tekstylia do zdobienia wnętrz, w tym do sypialni. Sanderson oznacza dziś trwałą jakość, ponadczasowy szyk, typowo angielskie wzornictwo, dworskość i dystynkcję. Najpiękniejsze kreacje tapet i tkanin Sanderson są inspiracją dla linii eleganckiej pościeli. Luksusowa, satynowa pościel Sanderson to bogactwo i subtelność klasycznych wzorów, zwłaszcza kwiatowych, z nutką współczesnych akcentów.

Wyroby Sanderson doceniła i wprowadziła do swoich posiadłości brytyjska rodzina królewska. W 1923 roku Sanderson zyskał miano "Royal Warrant", co zaświadcza, że dostarcza dobra do królewskich wnętrz.

Lux Trade Poland posiada wyłączność na produkty pościelowe Sanderson w Polsce; dostarcza do Klientów Prywatnych, zaopatruje sklepy internetowe i tradycyjne.