PREZENTY ŚWIĄTECZNE -30%
DEKORACJA ŁÓŻKA -25%
ZAKUPY ŚWIĄTECZNE

 

Szanowni Państwo! 

W związku ze zmianą organizacji pracy u zagranicznych producentów i opóźnieniach w dostawach zapraszamy Państwa do składania zamówień i kupowania prezentów już teraz. Życzymy dobrych wyborów i udanych zakupów! 

Lux Trade Poland      

DOSTAWA ZAWSZE GRATIS

Szanowni Państwo!

Lux Trade Poland reprezentuje w Polsce renomowanych, europejskich producentów tekstyliów, mi.n.: Jules Pansu, HEFEL, Blanc des Vosges, Sylvie Thiriez.  Główne kategorie oferowanych produktów to: luksusowe kołdry i poduszki, ekskluzywna pościel, francuska pościel haftowana, gobeliny, poduszki dekoracyjne, eleganckie obrusy, ręczniki i szlafroki, luksusowe parasole Pasotti, ekskluzywne prezenty. 

Dostawa jest zawsze gratis. Przesyłki są realizowane za pośrednictwem firm kurierskich DHL i UPS. Klienci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z dostawą bez względu na formę płatności (dostawa jest gratis - zarówno w przypadku płatności realizowanej tradycyjnym przelewem na konto bankowe, jak i w przypadku płatności gotówką kurierowi przy dostawie).

Lux Trade Poland nie wymaga i nie prowadzi rejestracji. Państwa dane są użyte jedynie w celach niezbędnych do zrealizowania zamówienia i dostawy. 

Dziękujemy, że wybrali Państwo butik Lux Trade Poland. Życzymy udanych  zakupów!

Bezpieczne zakupy - SSL, RODO 

Zakupy w sklepie luxtradepoland.com.pl są bezpieczne. W trosce o poufność przesyłanych danych i zgodnie z zaleceniami stosowany jest protokół SSL (SSL to zabezpieczenie pozwalające na zakodowanie danych Klienta przesyłanych do sklepu internetowego i gwarantujące bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną). Lux Trade Poland ma wdrożoną procedurę i dopełnia obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO).

Lux Trade Poland stosuje Kodeks Dobrych Praktyk. Wszystkich Kupujących uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności (warunkiem złożenia skutecznego zamówienia jest akceptacja i potwierdzenie zapoznania się z tymi dokumentami).