SARS COV-2

Informujemy, iż w związku ze stanem epidemicznym i koniecznością zmiany organizacji pracy u zagranicznych producentów czas realizacji zamówień może się wydłużyć.  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i za cierpliwość. 

CURT BAUER

 

Curt Bauer wiedzie prym wśród niemieckich producentów tekstyliów domowych. Znakiem rozpoznawczym marki jest swobodna, klasyczna elegancja w szlachetnym żakardowym wydaniu, ubrana w doskonałą jakość. Jakość to klucz do rynkowego sukcesu firmy. Od ponad 130 lat, w zakładach wytwórczych Curt Bauer na terenie Niemiec, powstają wyśmienite, eleganckie pościele adamaszkowe i eleganckie obrusy - wszystkie pierwszej klasy. Do produkcji pościeli Curt Bauer używa najwyższej jakości egipskiej bawełny satynowej w żakardowym splocie adamaszkowym, nadającym jej wyrafinowanego szyku. Ponadczasowe wzornictwo w różnych kombinacjach kolorystycznych czyni pościel przystającą do każdego typu wnętrz. Eleganckie obrusy żakardowe Curt Bauer z bawełny merceryzowanej i lnu są idealne zarówno na wykwintne, uroczyste, jak i na codzienne stoły.           

Curt Bauer z myślą o dzieciach - ważną pozycją w kolekcji jest wysokogatunkowa, bezpieczna pościel dziecięca spełniająca najwyższe normy. Zabawne motywy zaczerpnięte z bajek i niezwykła miękkość tkanin przyjaznych delikatnej skórze dziecka tworzą zdrowe i przyjazne środowisko do spania.

Wyroby niemieckiej firmy Curt Bauer posiadają certyfikaty zgodne z normą DIN EN ISO 9001 potwierdzające ich wysoką i sprawdzoną jakość oraz pieczęć jakości przyjaznych środowisku tekstyliów ÖKO-Tex-Standard 100.